Dom i ogród

Akcesoria dla zwierząt, w które warto się wyposażyć

Akcesoria dla zwierząt, w które warto się wyposażyć

Zwierzęta w domu to nie tylko przyjemność z posiadania własnego pupila, ale także i obowiązki. Bez względu na to, na jakiego zwierzaka się zdecydujemy, musimy zatroszczyć się o jego wypoczynek, wyżywienie, zabawę oraz opiekę weterynaryjną. Domowe zwierzęta wymagają szczególnej troski ze względu na to, że przebywają z nami w mieszkaniu. W jakie akcesoria warto się wyposażyć, mając w domu czworonożnych pupilów?

Akcesoria dla zwierząt, w które warto się wyposażyć

Posłania na kanapę – dla domowych zwierzaków
Posłania na kanapę to funkcjonalne rozwiązanie, za pomocą którego można ograniczyć ilość gubionej przez zwierzaka sierści. Dzięki temu sprzątanie polega na wytrzepaniu lub odkurzeniu legowiska. Dodatkowo posłania na kanapę chronią tapicerkę przed zabrudzeniami i zniszczeniami.
Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji legowisk są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Z powodzeniem mogą posłużyć przez długi czas. Posłania na kanapę sprawdzą się zarówno w przypadku psów, kotów, jak i innych zwierząt, np. królików domowych. Szczególnym typem posłania na kanapę są maty chłodzące niezastąpione podczas upałów.

Akcesoria dla zwierząt, w które warto się wyposażyć

Miski – stal nierdzewna w akcji

Miski stal nierdzewna czy tworzywo sztuczne? Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Stal nierdzewna jest wytrzymalsza, tworzywo sztuczne daje natomiast więcej możliwości dekoracyjnych – miseczki mogą być różnokolorowe. Miski ze stali nierdzewnej są łatwe w czyszczeniu, niektóre modele można bezpiecznie myć w zmywarce. Dodatkowo wyposażone są w antypoślizgową podstawkę, która zabezpiecza pojemnik przed przesuwaniem się po podłodze.

Łyżki do karmy – do precyzyjnego dozowania karmy
Łyżki do karmy mokrej pomagają w dozowaniu mokrej karmy i wyjmowaniu jej z puszki. Specjalnie zaprojektowane zakończenie sprawia, że puszka zostanie wyczyszczona z najmniejszego kawałka mięsa. Łyżki do karmy nie muszą być nudne. Niektóre projekty są bardzo kreatywne jak na przykład rękojeść łyżki zakończona motywem zwierzaka. Zazwyczaj wykonane są one z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest łatwe w czyszczeniu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o