Caterpillar – marka z stuletnią tradycją

Caterpillar – marka z stuletnią tradycją

Poradniki Pordniki

Caterpillar to jeden z największych producentów maszyn budowlanych i górniczych oraz silników dieslowskich i turbin gazowych. Firma powstała w 1925 roku poprzez połączenie trzech mniejszych przedsiębiorstw. Główna siedziba firmy znajduje się w USA w stanie Illinois, jednak posiada swoje fabryki miedzy innymi w Australii, Niemczech, Chinach, Meksyku, Rosji czy Polsce. Jedną z głównych zalet maszyn marki CAT jest legendarna wręcz jakość produktów, których to kategorii producent ma do zaoferowanie ponad 400. Marka Caterpillar sprzedaje także licencję na produkcję telefonów komórkowych, odzieży, obuwia czy zegarków. Jednak to koparki CAT są najczęściej spotykanymi maszynami na świecie, chociaż do również znanych należą wozidła CAT i inne urządzenia przemysłowe.

Serwis maszyn budowlanych CAT w Polsce – gdzie szukać?

Tym, co sprawia, że maszyny Caterpillar cieszą się tak dużą popularnością i są dobre w wykonywaniu powierzonych im zadań, jest to, że są to urządzenia zaawansowane i specjalistyczne. Do serwisowania i naprawiania tego typu sprzętu, potrzebny jest wykwalifikowany zespół, który zna się na produktach tej marki, a nie grupka osób, które co prawda są mechanikami, ale nigdy nie mieli do czynienia z produktami marki Caterpillar. Najlepszym, choć jednocześnie najdroższym rozwiązaniem, są autoryzowane serwisy. Czy istnieją na rynku serwisy, które łączą w sobie dobre ceny z profesjonalnym wykonaniem naprawy? Oczywiście. Najlepiej wybrać serwis, który posiada wykwalifikowaną kadrę, a dodatkowo ma w swojej ofercie mobilny serwis maszyn budowlanych CAT.

Jak działa mobilny serwis maszyn budowlanych Caterpillar? To proste. Gdy przytrafi Ci się awaria, dzwonisz do mobilnego serwisu. Na miejsce przyjeżdżają fachowcy, którzy od razu ustalają problem poprzez przeprowadzenie diagnozy, następnie demontują uszkodzony element. Jeśli istnieje taka możliwość to naprawiają lub wymieniają go na nowy na miejscu. W przypadku, gdy niemożliwe jest wykonanie naprawy na miejscu, mobilny serwis maszyn dostarcza zepsuty podzespół na warsztat, gdzie wykonywane są wszelkie wymagane naprawy i regeneracje. Następnie dany układ hydrauliczny poddawany jest testom pod maksymalnym obciążeniem, aby upewnić się, że zregenerowany działa równie dobrze jak wtedy, kiedy był nowym elementem. Kolejnym krokiem jest dostarczenie podzespołu do klienta, zamontowanie go w maszynie budowlanej i ponowne przetestowanie, czy wszystko działa tak, jak powinno. Jak widzisz mobilny serwis maszyn budowlanych to usługa kompleksowa i wykonywana w bardzo profesjonalny sposób.

W ofercie serwisów zajmujących się naprawą maszyn budowlanych CAT dostępne są następujące usługi:

• regeneracja pomp hydraulicznych,

• regeneracja silników hydraulicznych,

• naprawą siłowników hydraulicznych,

• regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,

• regeneracja mostów napędowych,

naprawą zmienników momentu obrotowego,

dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej

Caterpillar – marka z stuletnią tradycją

Warto dodać, że wybór serwisu maszyn budowlanych nie jest taki prosty. Zwykle długie terminy napraw potrafią pokrzyżować szyki. Dodatkowo niewiele warsztatów jest w stanie fachowo, od początku do końca wykonać naprawę podzespołów hydraulicznych. Często szukają pomocy w większych firmach, które mają odpowiedni sprzęt do naprawy. Swój serwis warto znaleźć jeszcze przed tym, zanim pojawi się problem. Wybrać taki, który spełni wszystko twoje wymagania. Będzie wywiązywał się z terminów, a jednocześnie będzie uczciwy i konkurencyjny cenowo.

Największe koparki świata – Caterpillar

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego koparki marki CAT są tak popularnym i pożądanym produktem, to może przekona Cię to, że pierwsze koparki CAT produkowane były niemal 100 lat temu, a niektóre z nich nadal działają, a nawet pracują. Dowodzi to tylko, jak ogromną trwałością, jakością i komfortem użytkowania cechują się maszyny budowlane Caterpillar. Dodatkowo są niemal wielozadaniowe, ponieważ pracuje się za ich pomocą w branżach budowlanych, drogowych, kopalniach, lasach oraz innych dziedzinach. Firma Caterpillar oferuje nam koparki takie jak:

• minikoparki

• małe koparki hydrauliczne

• koparki średniej wielkości

• duże koparki

• koparki do prac wyburzeniowych

• koparki o długim zasięgu

• koparki dwutorowe

Caterpillar – marka z stuletnią tradycją

Do najczęściej spotykanych maszyn marki CAT można zaliczyć z pewnością koparkoładowarkę CAT 428, koparkę CAT 432 D, wozidła CAT, które znane są na świecie ze swojej wielkości oraz mocy, a także jeden z największych produktów firmy Caterpillar – wozidło CAT 797. Każda z tych maszyn to produkt specjalistyczny, wypróbowany przez tysiące firm na całym świecie, co tylko pokazuje, jaką jakością cechują się maszyny CAT.

Artykuł powstał przy współpracy z https://www.hydroserwishs.pl/

0 0 votes
Jak oceniesz wpis
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments