Promocja i Reklama

Jak zarezerwować parking przy lotnisku i dlaczego to się opłaca?

Jak zarezerwować parking przy lotnisku i dlaczego to się opłaca?

W planie podróży samolotem trzeba uwzględnić transport na lotnisko. Najwygodniej dostać się tam własnym samochodem, który na czas wylotu można zostawić na parkingu przy porcie lotniczym. Jak najlepiej zarezerwować miejsce i co mieć na uwadze?

Parkingi przy lotniskach – jakie mają zalety?

 

Bezpieczeństwo i komfort to największe atuty parkingów przy lotniskach. Tego typu obiekty są wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia, dzięki czemu po powrocie kierowcy nie spotka niemiła niespodzianka w postaci uszkodzonego czy skradzionego pojazdu. Możliwość rezerwacji miejsca postojowego online daje pewność, że w wybranym terminie będzie ono wolne, co daje dużą swobodę w organizacji podróży. Nie sposób też nie wspomnieć o cenach, które w porównaniu z opłatami np. za taksówki są bardzo atrakcyjne.

 

Parkingi przy lotniskach – rezerwacja miejsca

 

W celu zarezerwowania miejsca postojowego najpierw należy znaleźć odpowiedni parking. Lotnisko Kraków to jedna z lokalizacji obsługiwanych przez Grupę Interparking, która przy porcie lotniczym w Balicach oferuje ok. 400 miejsc na dozorowanym parkingu. Wystarczy wejść na stronę wybranej firmy i wypełnić krótki formularz, podając w nim datę i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia parkowania. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie ceny i podanie swoich danych. Na koniec należy dokonać płatności online i odebrać potwierdzenie rezerwacji. Cała procedura zajmuje co najwyżej kilka minut i nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności.

 

Parkingi przy lotniskach – o czym pamiętać?

 

Decydując się na rezerwację miejsca postojowego na parkingu przy lotnisku, warto uwzględnić parę istotnych kwestii. Dla większości osób kluczowe znaczenie ma wysokość opłat, ale korzystne stawki nie są jedyną przesłanką wpływającą na wybór parkingu. Równie ważne jest to, w jakiej odległości od terminala się on znajduje i czy dana firma zapewnia bezpłatny transfer pod terminal. Nie powinno być też problemu z przesunięciem rezerwacji w razie opóźnionego lub odwołanego lotu, o czym wcześniej należy powiadomić pracowników parkingu.

 

 

0 0 votes
Jak oceniesz wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments