Kurier poczta Kobyłka

kurier poczta

Doświadczona firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat pracujemy na rynku usług kurierskich, gwarantując naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę dostosowujemy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by każda wysłana paczka, każdy papier i każda przesyłka gabarytowa docierały do klienci przez ścian i zazwyczaj na okres. Zobacz, co potrafimy spowodować dla Ciebie!

Kurier poczta Błonie

W naszym serwisie możesz nadać domowe i zewnętrzne przesyłki kurierskie różnych typów i gabarytów. Wykonasz zatem w technologia lekki i bliski, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki również zagraniczne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Błonie

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A istniejemy pięknem wysoce niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Stanowi wtedy gwarancja zaufania i pewności na tle serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza umiejętność i sztuki z działu logistyki, które cierpi znajomy układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów trafiały do projektu w najwydajniejszy sposób. Wiemy te, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a ponadto poufność danych, które są niezbędne do wykonania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Błonie

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na kartce KurierPaczka. pl są produkowane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej firmie, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również zagraniczne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obrębie ręki, bez wychodzenia z wieżowca i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne gusta i gabaryty

Przesyłka kurierska wtedy nie tylko paczka, lecz i list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką potrzebujesz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Błonie

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz prezentując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów jesteśmy szereg udogodnień pomagających w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, które mu mówią, na kartce internetowej, natomiast jeżeli wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a dodatkowo specjalne propozycje dla marek i kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot dostania w porządku jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy okres, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd też korzystający z serwisu PaczkaKurier mogą dostać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim doświadczy on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Błonie

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na okres. Jeżeli nie wywiążemy się z obecnego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Punkty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy wielki wachlarz doświadczonych i takich firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A właśnie ze doświadczonych i wygodnych usług korzystamy, by oferować je własnym mężczyznom!
Posiadamy wrażenie, za jakim mieszka prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie domowe i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy funkcjonalne i silne płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy uprawnienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie dostarczona na okres.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dostosować się do potrzeb swoich Użytkowników.

Kurier poczta Błonie

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Jak oceniesz wpis

Podobne

Zębacz smugowy – wszystko, co musisz wiedzieć o tej rybie

Zębacz smugowy – wszystko, co musisz wiedzieć o tej rybie

Zębacz smugowy to jedna z najpopularniejszych ryb w Europie. Jest to średniej wielkości ryba słodkowodna, która żyje w rzekach i…

Wzdręga, krasnopiórka – charakterystyka i zachowanie Scardinius erythrophthalmus

Wzdręga, krasnopiórka – charakterystyka i zachowanie Scardinius erythrophthalmus

Scardinius erythrophthalmus, znany również jako Wzdręga Krasnopiórka, jest rybą słodkowodną z rodziny karpiowatych. Jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych ryb…

jak powstaje jezioro przybrzeżne

temat wybrany: jak powstaje jezioro przybrzeżne Jeziora przybrzeżne to wyjątkowe miejsca, które powstają w pobliżu wybrzeży morskich i są zasilane przez wody oceanów. Ich powstawanie

Czytaj więcej »

wędkowanie filmy

temat wybrany: wędkowanie filmy Jakie filmy warto obejrzeć dla pasjonatów wędkowania? Wędkarstwo to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu, ale również pasja i styl

Czytaj więcej »

wiosną na rzece

temat wybrany: wiosną na rzece Poradnik wiosennych wędkarzy: Jak skutecznie łowić ryby na rzece? Wiosna to czas, kiedy wędkarze wybierają się na łowiska na całym

Czytaj więcej »

przypony na karpia

temat wybrany: przypony na karpia Jak wybrać najlepsze przypony na karpia? Wędkarstwo jest jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce. Wielu wędkarzy skupia się na łowieniu

Czytaj więcej »

lin okres ochronny

temat wybrany: lin okres ochronny Lin okres ochronny – poradnik dla wędkarzy Wędkarstwo to nie tylko sposób na spędzenie czasu na łonie natury, ale także

Czytaj więcej »