Zachodniopomorskie

Promocje na OBI Nowe Warpno

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, przynosi on poczucie sterylności, tak przecież przydatnej w niniejszym mieszkaniu. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w dowolnym stylu.

Promocje na OBI Chojna

Lecz nie mniej atrakcyjną myślą jest stosowanie bieli z różnymi kolorami, jeszcze tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak również też w złych kolorach. Należy przecież pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na dobre dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które dodatkowo ją ożywią.

Promocje na OBI Chojna

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel powinien zwrócić opinię na to, by każde meble łazienkowe oraz narzędzia sanitarne istniały w niniejszym jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie zgodna. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, często w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą opcją a również niezwykle modną są płytki z przepisami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie określa się także naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Chojna

Oświetlenie w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze płacą się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło odbija się od białego koloru a znacznie rozświetla pomieszczenie. Istnieje zatem niepodważalna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą i zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się oraz duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na znaczną kreatywność w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć pełną gamę produktów dostępnych na ścianie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na znaczny połysk będą i odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że zbyt wiele bieli sprawi, że pomieszczenie odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien przechodzić na opinii to, że meble łazienkowe oraz smaki mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Chojna